WIĘCEJ

    O zaangażowaniu społecznym młodych Polaków zagranicą – Kamila Ciok – Fundacja Alimuradova

    Warto przeczytać

    Polska360.org
    Polska360.org
    Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

    Dlaczego młodzi ludzie decydują się angażować społecznie? Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia kolejnego webinaru Polska360.org wyemitowanego w dniu 23.11.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego pt. “O zaangażowaniu społecznym młodych Polaków za granicą – Kamila Ciok – Fundacja Alimuradova”. O swojej pracy na rzecz innych i międzynarodowych projektach społecznych m.in. w Pakistanie w rozmowie z Anitą Budziszewską – ekspertką naszego portalu opowiada Pani Kamila Ciok – założycielka Fundacji Alimuradova, członkini Zarządu Fundacji Poland Helps Poland, członkini Stowarzyszenia Stanisława Wyspiańskiego. Nominowana Liderem NGO Rzeczypospolitej Polskiej w 2019 r., Forbes 25under25, wyróżniona przez Stowarzyszenie Stanisława Wyspiańskiego w 2019 r., nominowana prezydentką SDG Youth Council w Pakistanie 2018. Uczestnik konferencji w EUIPO w Alicante; European Development Days w Brukseli; Congress of Young Europeans w Marseille; Baltic Sea Parliamentary Conference; EYE w Parlamencie Europejskim. Posłuchajcie !

    Gość :

    Kamila Ciok – założycielka Fundacji Alimuradova; członkini Zarządu Fundacji Poland Helps Poland; członkini Stowarzyszenia Stanisława Wyspiańskiego. Nominowana Liderem NGO Rzeczypospolitej Polskiej w 2019 r., Forbes 25under25, wyróżniona przez Stowarzyszenie Stanisława Wyspiańskiego w 2019 r., nominowana prezydentką SDG Youth Council w Pakistanie 2018. Uczestnik konferencji w EUIPO w Alicante; European Development Days w Brukseli; Congress of Young Europeans w Marseille; Baltic Sea Parliamentary Conference; EYE w Parlamencie Europejskim.
    “Od małych lat czułam się odpowiedzialna za swoje działania wobec ludzi wokół mnie. Mój pierwszy międzynarodowy projekt społeczny był w podstawówce. Dotyczył wsparcia dzieci, które były poszkodowane w zamachu terrorystycznym w Biesłanie. Nie byli moimi przyjaciółmi, ale poczułam ich cierpienie oraz nie mogłam pogodzić się z niesprawiedliwością, dlatego musiałam podjąć inicjatywę. Staram się kontynuować do tej pory”.

    Prowadząca : Anita Budziszewska – ekspert portalu Polska360.org, Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytet Warszawski. Obszar specjalizacji: kultura w stosunkach i prawie międzynarodowym; organizacje międzynarodowe. Absolwentka SGH, Europejskiej Akademii Dyplomacji; Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Prawa Międzynarodowego UW. Stypendystka na University of Nottingham. Staże naukowe i zawodowe in. w Polskim Przedstawicielstwie przy ONZ w Genewie, studyjno-szkoleniowe m.in.: w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu, University of Oxford i University of Zurych. Autorka polskich i międzynarodowych publikacji z zakresu kulturalnych praw człowieka/prawa do kultury. W latach 2011-2020 koordynator ds. mobilności, wymiany i współpracy międzynarodowej na WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2016-2020 r.: Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych ds. współpracy międzynarodowej w ramach programu Erasmus (EU). Zaangażowana w wiele projektów polskich i międzynarodowych, w tym m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Human Doc (w latach 2014 – 2018), w tym udział w Jury konkursowym; członek Komitetu Organizacyjnego pierwszego w Polsce 8. Paneuropejskiego Kongresu Stosunków Międzynarodowych współorganizowanego z European International Studies Association. Uczestnik licznych wykładów zagranicą, w tym w wielu krajach w Europie i Indiach. Poza zawodowo pasjonatka koni i jeździectwa.

    Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

    https://www.facebook.com/Polska360.org

    Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

    Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    spot_img

    Najnowsze

    00:15:47

    Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

    Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

    Zobacz także

    Skip to content