WIĘCEJ

  O biznesowych sukcesach Polaków za granicą – wywiad z Krystianem Madejem

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia zrealizowanej w dniu 22.09.2021 r. (wtorek) o godz. 20.00 czasu polskiego przez portal Polska360.org rozmowy z Panem Krystianem Madejem, twórcą sukcesu projektu DEKANCELARIA podatki i ubezpieczenia, wspierającego Polaków i polskie firmy prowadzące działalność w Niemczech, ambasadorem portalu Polska360.org. Podczas rozmowy, dowiecie się Państwo, w jaki sposób Krystian Madej prowadzi swoją Kancelarię i jak udało mu się zaistnieć na niemieckim rynku, a także o sukcesach innych polskich firm w Niemczech i uniwersalnych mechanizmach tworzenia efektywnego biznesu bez względu na kraj, w którym się znajdujemy. Rozmawialiśmy także o warunkach tworzenia firm przez obcokrajowców w Niemczech oraz ograniczeniach i mechanizmach wsparcia. Serdecznie zapraszamy !

  Gość :

  Krystian Madej – twórca sukcesu projektu DEKANCELARIA podatki i ubezpieczenia (https://www.dekancelaria.com) wspierającego Polaków i polskie firmy prowadzące działalność w Niemczech m.in. w branżach informatycznej, budowlanej, architektonicznej oraz e-commerce. Dodatkowo Krystian Madej prowadzi konsultacje z osobami na stanowiskach menadżerskich oraz dla projektów startupowych, tworzonych i wprowadzanych przez Polaków na niemiecki rynek. Mentor, twórca strategii biznesowych, finansowych i podatkowych.

  Prowadzący : Łukasz Budzyński – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content