WIĘCEJ

  Nowy wymiar pracy – jak odnaleźć się w zmieniającej się rzeczywistości?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wyemitowanego w dniu 28.12.2021 r. o godz. 17.00 czasu polskiego webinaru portalu Polska360.org pt. “Nowy wymiar pracy – jak odnaleźć się w zmieniającej się rzeczywistości ?”. W trakcie webinaru dowiedzą się Państwo o sytuacji na rynku pracy w Polsce i na świecie w pandemicznej rzeczywistości, o tym, jak zmienił i zmienia się rynek pracy, zasady zatrudnień i jak podejść do nowych realiów. Gościem spotkania Polska360.org była Pani Magdalena Nojszewska- Dochev, przez 11 lat członek polskiej misji – Polskiego Przedstawicielstwa przy ONZ w Genewie (I Sekretarz) – afiliowana przy Międzynarodowej Organizacji Pracy. Wieloletni pracownik resortu pracy/administracji państwowej. Zapraszamy do obejrzenia.

  Gość :

  Magdalena Nojszewska-Dochev – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Warnie, w Bułgarii – specjalność ekonomika i organizacja turystyki. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sektorze administracji publicznej, w dyplomacji wielostronnej, w dziedzinie tłumaczeń oraz w sferze turystyki i przewodnictwa turystycznego. Uczestniczka wielotematycznych programów stypendialnych, konferencji oraz seminariów w Kraju i za granicą. Autorka artykułów o tematyce społecznej i kulturalnej. Laureatka szeregu konkursów, z których najczęściej wspomina telewizyjną Wielką Grę w temacie: „Życie i twórczość Marii Skłodowskiej-Curie”. Naukę i kształcenie w każdej jego formule uznaje za sposób na życie.
  Prowadząca :

  Anita Budziszewska – Członek Katedry Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Obszar specjalizacji: kultura w stosunkach i prawie międzynarodowym; organizacje międzynarodowe. Absolwentka SGH, Europejskiej Akademii Dyplomacji; Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Prawa Międzynarodowego UW. Stypendystka na University of Nottingham. Staże naukowe i zawodowe odbywała m. in. w Polskim Przedstawicielstwie przy ONZ w Genewie, studyjno-szkoleniowe m.in.: w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu, University of Oxford i University of Zurych. Autorka polskich i międzynarodowych publikacji z zakresu kulturalnych praw człowieka/prawa do kultury. W latach 2011-2020 koordynator ds. mobilności, wymiany i współpracy międzynarodowej na WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2016-2020 r. Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych ds. współpracy międzynarodowej w ramach programu Erasmus (EU).

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content