WIĘCEJ

  Nie da się – nie istnieje

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Opis webinaru: gościem Magdaleny Krupy był KRIS FLOREK. Biznesmen, motywator, inspirator i łowca nagród, na co dzień mieszkający w Holandii. Właściciel dobrze prosperujących firm z różnych branż. Z powodzeniem działa na rynku nieruchomości, w budownictwie oraz w branży spożywczej. Na swój sukces pracował przez wiele lat. Zaczynał od zera – bez znajomości jakiegokolwiek języka obcego i od pracy fizycznej. Dziś spełnia się nie tylko w biznesie, działa charytatywnie, jest również mówcą motywacyjnym oraz prowadzi szkolenia w ramach Florek Business Academy.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content