WIĘCEJ

  Jak zwiększyć swój potencjał na międzynarodowym rynku pracy

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Prezenter

  Katarzyna Kamińska

  Trener umiejętności społecznych oraz doradca zawodowy z wieloletnim stażem. Jako doradca oraz mentor pracowała z różnymi grupami wiekowymi w wielu projektach, także międzynarodowych. Posiada doświadczenie pracy w Polsce, Kanadzie, USA i UK oraz współpracy ze środowiskami polonijnymi w tych krajach. Absolwentka studiów socjologicznych, amerykanistyki oraz marketingu internetowego. Baczna obserwatorka najnowszych trendów i zmian technologicznych zachodzących na rynku pracy. Satysfakcję czerpie ze wspierania innych oraz motywowania do wprowadzania pozytywnej zmiany. Prywatnie pasjonatka samorozwoju, podróży małych i dużych oraz psia mama.

  Plan wydarzenia

  Jeśli aktualnie szukasz pracy, myślisz o przebranżowieniu lub rozszerzeniu swoich kompetencji, zapraszam na mój webinar. Przedstawię Wam najnowsze dane, praktyczne wskazówki oraz pozytywne, inspirujące przykłady. Dowiesz się m.in.:

  • czym jest czwarta rewolucja przemysłowa i jak wpływa na międzynarodowy rynek pracy;
  • jakie umiejętności i kompetencje są aktualnie pożądane;
  • jacy pracownicy są najbardziej poszukiwani,
  • gdzie można znaleźć bezpłatne szkolenia online i które szkolenia zwiększają szansę na zatrudnienie,
  • jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej,
  • kim jest Katarzyna Kulczewska. Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania! Po webinarze będzie możliwość indywidualnych konsultacji. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content