WIĘCEJ

  Dwujęzyczność dzieci – zalety i wady

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wyemitowanego w dniu 30.12.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego webinaru portalu Polska360.org pt. “Dwujęzyczność dzieci – zalety i wady”. Podczas spotkania usłyszycie Państwo, co należy rozumieć pod pojęciem dwujęzyczności u dzieci, jaki wpływ ma ona na ich rozwój i funkcjonowanie w społeczeństwie. Omówimy także kwestie dotyczące sposobów nauki języków przez dziecko w rodzinie dwujęzycznej, prezentując w szczególności metody nauki języka polskiego. Webinar poprowadził Łukasz Sawicki. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia !

  Ekspert :

  Łukasz Sawicki – ekspert portalu Polska360.org. Z wykształcenia filolog. Od początku swej kariery zawodowej zajmuje się kwestiami dotyczącymi szeroko pojętej komunikacji i promocji, a także tworzeniem i redagowaniem tekstów. W wolnych chwilach fotografuje.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content