WIĘCEJ

  Związek Polaków na Litwie oddział miasta Wilna

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia trzeciego zrealizowanego z Wilna w dniu 10.07.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego webinaru Polska360.org o działalności Związku Polaków na Litwie oddział miasta Wilna. Prezes Oddziału – Pan Marek Kubiak przybliżył nam osiągnięcia Zarządu Miejskiego ZPL m. Wilna za ostatnią kadencję oraz plany na przyszłość i wizję rozwoju oddziału. W rozmowie z Panią Anetą Hoffmann opowiedział także o wartościach, celach strategicznych i zadaniach, jakie przed sobą stawia Zarząd i członkowie oddziału. Zachęcamy do obejrzenia i współpracy.

  Gość :

  Marek Kubiak – prezes Związku Polaków na Litwie oddział miasta Wilna, kierownik klubu wschodnich sztuk walki, wieloletni działacz społeczny.

  Prowadząca – Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą
  https://polska360.org/
  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content