WIĘCEJ

  WORLD FOR UKRAINE SUMMIT

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  01.12.2022 r. (czwartek) o godz. 19:00 czasu polskiego porozmawiamy o wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego spotyka się świat, aby wypracować lepsze rozwiązania humanitarne, społeczne i gospodarcze na rzecz pomocy Ukrainie. Gościem Łukasza Budzyńskiego będzie Kamil Szymański – Prezes Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego, organizator przedsięwzięcia WORLD FOR UKRAINE SUMMIT -> w4ua.com/pl/strona-glowna, które stanowi wyjątkową szansę dla organizacji pozarządowych i biznesu, aby połączyć siły na rzecz pomocy Ukrainie. Zapraszamy!

  MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE LIDERÓW POMOCY UKRAINIE

  World for Ukraine Summit adresowany jest do wszystkich organizacji i osób zaangażowanych w pomoc Ukrainie. W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz centralnych i samorządowych, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, biznesu, think-tanków oraz mediów – zarówno z Ukrainy jak i świata. Uczestnicy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami, nawiązać robocze relacje oraz poznać rzeczywiste potrzeby ukraińskich miast i wsi, omówione przez lokalne samorządy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content