WIĘCEJ

  Wolontariat jest super!

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru Polska360.org zrealizowanego w dniu 13.10.2021 r. o godz. 15.00 czasu polskiego z cyklu “Środy z BGK” – pt. “Wolontariat jest super !”. O tym m.in. jak zacząć organizować wolontariat, jak planować poszczególne działania w tym zakresie, jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, które mogą pojawić się przy realizacji projektów wolontariackich opowie Państwu ekspertka Banku – Joanna Kula. A wszystko na przykładzie podobnej działalności w Banku Gospodarstwa Krajowego. Wiele ciekawych informacji zapewnione! Zapraszamy serdecznie do obejrzenia !

  Ekspert :

  Joanna Kula – ekspert ds. wolontariatu pracowniczego

  Pracuję w Komunikacji Wewnętrznej w Departamencie Komunikacji i Zarządzaniem Doświadczeniami Klienta.
  Jestem w naszym banku od ponad 3,5 roku. Zajmuję się głównie wolontariatem pracowniczym. W 2019 roku promowałam również bank na zewnątrz poprzez swój autorski projekt „Bankowe horyzonty”. Zainicjowałam Galę Wolontariusza, która po raz pierwszy odbyła się w 2019 roku. Stworzyłam także program „Dobro – podaj dalej”.
  Koordynuję działania wolontariatu pracowniczego i wspieram wolontariuszy w programach „Wolontariat jest super!” oraz „Dobro – podaj dalej!”.
  Pomagam składać wnioski czy rozliczać projekty wolontariackie, udzielam merytorycznego wsparcia i pomagam pozyskać partnerów do działań wolontariackich. Uczestniczę także w projektach, które organizują wolontariusze.
  Ja o sobie: Wesoła, lubiącą ludzi i pomaganie im. Lubię odkrywać nowe miejsca w Polsce i na Świecie J Ciekawią mnie inne kultury i zwyczaje. Interesuje mnie również historia II WŚ.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:21:15

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej

  Serdecznie zapraszamy na rozmowę o najnowszej historii polskiej branży cukrowniczej. Gościem TVPolska 360 będzie Pan Stanisław Lubaś - pracownik...

  Zobacz także

  Skip to content