WIĘCEJ

  Social media dla przedsiębiorców. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru z cyklu „Środy z BGK” zrealizowanego w dniu 15.12.2021 r. o godz. 15.00 czasu polskiego.
  Temat: Social media dla przedsiębiorców. Nie taki diabeł straszny jak go malują.
  Zagadnienia: Czym są media społecznościowe? Jak mogą pomóc w prowadzeniu Twojego biznesu? Jaki kanał SM jest najlepszy dla Twojego biznesu?
  Na te i inne pytania odpowiadają Aleksandra Chuda i Anna Lipska – ekspertki ds. komunikacji online w Banku Gospodarstwa Krajowego. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

  Eksperci:

  Anna Lipska – ekspert ds. komunikacji online w Banku Gospodarstwa Krajowego. Pasjonatka komunikacji i marketingu z ponad 7-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w mediach społecznościowych, kampaniach online oraz nowych trendach. Do BGK dołączyła w 2018 roku, gdzie na początku był odpowiedzialna za realizację strategii komunikacji dla instrumentów finansowych. Wcześniej rozwijała swoje kompetencje jako specjalista ds. public relations dla sektora HR i IT w agencji Monday (obecnie Monday Group). Współtworzyła strategie komunikacji i odpowiadała za obsługę komunikacyjną klientów w obszarach media relations, social media, komunikacji korporacyjnej i CSR.

  Aleksandra Chuda – ekspert ds. komunikacji online w Banku Gospodarstwa Krajowego. Od początku swojej kariery zawodowej związana z działami sprzedaży i marketingu. Od ponad 6 lat zajmuje się marketingiem internetowym i e-commercem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w branży wydawniczej (czasopisma dla dzieci i młodzieży oraz publikacje specjalistyczne) oraz w branży ubezpieczeniowej. Prowadziła kampanie efektywnościowe nastawione na sprzedaż produktów i usług (Google Ads, Facebook Ads, kampanie e-mail marketingowe). Interesuje się tworzeniem stron internetowych zgodnie z zasadami UX. Uzależniona od mediów społecznościowych, głównie Tik Toka.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content