WIĘCEJ

  Koncert „W hołdzie obrońcom polskich granic”, 26.03.22 r.

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  W obliczu zagrożenia dają dowody najwyższego profesjonalizmu i oddania państwu oraz jego obywatelom. Niewzruszenie stoją na swoich posterunkach, by bronić bezpieczeństwa Ojczyzny. Szczególnie w tym trudnym czasie chcemy wyrazić wdzięczność funkcjonariuszom służb mundurowych strzegącym granic naszego kraju. Dlatego Fundacja Grupy PKP zaprasza na koncert patriotyczny, który swoim występem uświetnią artyści młodego pokolenia. Od ostatniego koncertu realizowanego w obliczu kryzysu humanitarnego na polsko-białoruskiej granicy na skutek inwazji rosyjskiej na Ukrainę skala wyzwań, jakim muszą stawić codziennie czoła funkcjonariusze Straży Granicznej, żołnierze Wojska Polskiego i Wojsk Terytorialnych, policjanci, strażacy z jednostek państwowych i ochotniczych wielokrotnie jeszcze się zwiększyła. Im dedykowany jest ten kolejny koncert.

  W sobotę 26 marca 2022 r. o godz. 19.00 czasu polskiego zapraszamy Państwa na profil Facebook naszego portalu na transmisję zorganizowanego przez Fundację Grupy PKP koncertu patriotycznego, który odbędzie się w Kościele Chrystusa Króla Pokoju przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie. Wspólnie wyraźmy naszą wdzięczność dla Obrońców polskich granic. Niech będzie to forma podziękowania i docenienia ich wielotygodniowego trudu, wytrwałości oraz poświęcenia. Podczas koncertu swój repertuar zaprezentują utalentowani artyści młodego pokolenia:

  – Julia Matczak
  – Karolina Jędrzejewska
  – Alicja Krasucka
  – Nadia Czubacka
  – Maria Stasiak

  Naszych czytelników przebywających w Warszawie zapraszamy do osobistego udziału w koncercie. Wstęp na wydarzenie wolny.

  Portal Polska360.org jest patronem medialnym koncertu wraz z kanałem Pallotti.TV (youtube.com/c/PallottiTvLIVE).

  Serdecznie zapraszamy.

  Redakcja Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content