WIĘCEJ

  Działalność programowa i rozbudowa Domu Kultury Polskiej w Wilnie

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia webinaru Polska360.org realizowanego z samego Wilna. W dniu 09.07.2021 r. o godz. 19.00 naszym gościem był Pan Artur Ludkowski – dyrektor Domu Kultury Polskiej w Wilnie. W trakcie spotkania rozmawialiśmy o działalności tego wyjątkowego dla społeczności polskiej na Wileńszczyźnie miejsca, o realizowanych w nim projektach i rozbudowie DKP. Warto posłuchać.

  Gość :

  Artur Ludkowski – dyrektor Domu Kultury Polskiej w Wilnie, doradca Premier Litwy do spraw mniejszości narodowych. Działacz społeczny, wieloletni radny miasta Wilna w latach 2007-2009 pełnił funkcję wicemera Wilna. Lubi podróże, dobrą książkę i ciekawe wyzwania.

  Webinar prowadziła Pani Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą
  https://polska360.org/
  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content