WIĘCEJ

  Wyjątkowy album „Kazimierz Górski i Jego Orły”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  „Kazimierz Górski i Jego Orły”, to wyjątkowe opracowanie, przygotowane przez Panią Marlenę Wilbik na stulecie urodzin legendy. Pierwsza edycja albumu powstała w 2011 roku, z okazji 90. rocznicy urodzin Kazimierza Górskiego oraz 40-lecia objęcia przez niego funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Jest to niezwykle efektowne wydanie, pełne wielu wspaniałych, niepublikowanych wcześniej fotografii, informacji o najważniejszych meczach „Orłów Górskiego”, biogramów piłkarzy, a także listów i wspomnień osób ze świata sportu, polityki i kultury. Tak ciekawa forma wydania oraz wyjątkowość osoby „trenera tysiąclecia”, spowodowały, że cały nakład albumu, rozszedł się w mgnieniu oka. Kolekcjonerzy, działacze sportowi i kibice liczyli, że wznowienie nastąpi bardzo szybko po jego publikacji.

  Ale wyjątkowość albumu, to również wyjątkowy czas jego wydania. Minęło kolejnych 10 lat i wkraczając w 2021 rok, wkroczyliśmy w historyczną dla polskiej piłki nożnej datę. To rok „Kazimierza Górskiego”, związany z setną rocznicą jego urodzin. Nie ma lepszego momentu, aby powstało drugie wydanie albumu, a jak mówi sama autorka będzie ono wzbogacone o wiele nowych, ciekawych elementów:

  „Kazimierz Górski, Jego Autorytet, w dzisiejszych czasach gdzie  samo słowo –Autorytet – nie istnieje w praktyce…zapraszam na spotkanie z Wielkim Trenerem ”

  Wydawcą albumu będzie Fundacja „Chaber Polski”, a patronat medialny nad publikacją „Kazimierz Górski i Jego Orły” objęła redakcja portalu Polska.360.org.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich sponsorów i mecenasów do współtworzenia tego wyjątkowego projektu. Wspólnie, możemy przygotować wyjątkowy „portret” człowieka, który dla miłośników sportu, kibiców, trenerów i piłkarzy,  jest wciąż niedoścignionym wzorem. Osoby i instytucje zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Fundacją „Chaber Polski”.

  Redakcja portalu Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content