WIĘCEJ

  Życzenia świąteczne od Polska360.org

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Za nami trzeci rok działalności naszego portalu dla i o Polonii i Polakach na świecie. Niespokojny rok z powodu wojny na Ukrainie, pogarszającej się sytuacji Polaków na Białorusi. Pokazał on jednak wielkie, polskie serce i solidarność w trudnych czasach. Niezależnie, gdzie nasi Rodacy mieszkają. Pokazał po raz kolejny wielką aktywność Polaków na świecie, Ich wspaniałe, nowe osiągnięcia. Cieszymy się, że jako redakcja portalu Polska360.org mogliśmy poprzez nasze webinary, transmisje i artykuły przybliżać Państwu przez cały rok te pozytywne wiadomości i łączyć tych, którzy chcieli pomagać innym.

  Drodzy czytelnicy i widzowie naszego portalu Polska360.org,

  Dziękujemy za Waszą obecność i aktywność, współtworzenie wraz z nami naszego portalu. Możliwość osobistego kontaktu z Wami na spotkaniach polonijnych w Kraju i na świecie, a także za liczne kontakty drogą elektroniczną. Cieszymy się, że jesteście z nami i nasza praca jest Waszym zdaniem potrzebna i pomocna w Waszym życiu poza Ojczyzną.

  Życzymy wszystkim Państwu i Państwa rodzinom w Polsce i poza nią wspaniałych, spokojnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech dobra nowina umocni w nas wszystkich to, co dobre i z nadzieją pozwoli oczekiwać lepszego, 2023 roku.

  Pozdrawiamy serdecznie,
  Zespół redakcyjny portalu Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content