WIĘCEJ

  Webinar „Social Innovation Brokers”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  W czwartek, 23. marca o godzinie 19:00, zapraszamy na webinar „Social Innovation Brokers”. Projekt „Brokerzy Innowacji Społecznych” (BIS) ma na celu opracowanie pilotażowej wersji szkolenia zawodowego dla Brokerów Innowacji Społecznych. Szkolenie to będzie pierwszym w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) szkoleniem przygotowującym do pracy w tym nowym i unikalnym zawodzie. Gośćmi Łukasza Budzyńskiego będą Katarzyna Pilch – Menedżer Projektów Międzynarodowych dla Linking Foundation oraz Stanisław Iwan – specjalista w zakresie IT i digitalizacji, cyfrowej transformacji biznesu, e-commerce i marketingu. Podczas webinaru porozmawiamy m.in. o tym kim są Brokerzy Innowacji Społecznych, o szkoleniu, które pozwala zdobyć nowy zawód na miarę XXI wieku oraz o międzynarodowej konferencji poświęconej innowacjom społecznym, która odbędzie się w Krakowie w dniach 29-30 marca -> https://socialinnovationbrokers.eu/pl/konferencja/ Serdecznie zapraszamy!

  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

  Pomoc Polonii i Polakom za granicą
  Portal ekspercko – społecznościowy Polska360.org – kontynuacja 2023

  Pomoc Polonii i Polakom za granicą
  TV Polska360 – internetowa telewizja streamingowa 24/h

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content