WIĘCEJ

  Relacja z projektu muzycznego pt. „Koncert Jedności i Pokoju” 2023

  Warto przeczytać

  W niedzielę 29 października 2023 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ząbkach odbył się koncert “Jedności i Pokoju”. Wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Polska360.

  Główną ideą koncertu było szerzenie takich wartości jak miłość, jedność, braterstwo i pokój. Muzyczne spotkanie było okazją do międzynarodowej integracji wszystkich, którzy je sobie cenią.

  Podczas koncertu “Jedności i Pokoju” na scenie wystąpili młodzi zdolni artyści z Polski i Ukrainy. Byli to Grechna, Nazar Tatsyshyn, Weronika Zdzieborska, Michał Steciak, Beata Kurda oraz Julia Tłuczkiewicz.

  Artyści wykonali piękne, popularne i ponadczasowe utwory z repertuaru wielkich polskich i zagranicznych artystów. Wśród przebojów usłyszeliśmy m.in. “Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, “Kocham Cię życie” Edyty Geppert, “Nauczmy się żyć obok siebie” Zbigniewa Wodeckiego, a także “The Prayer”, “Vivo per lei”, “Ave Maria” oraz ukraińską piosenkę “O Mamie”.

  Żywimy nadzieję, że to wyjątkowe, międzynarodowe spotkanie dostarczyło widzom niezapomnianych wzruszeń i refleksji. Niech przesłanie, które niósł koncert “Jedności i Pokoju”, będzie zawsze bliskie nam i wszystkim ludziom na całym świecie.

  Wszyscy, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć w koncercie ani na żywo, ani online mogą uczynić to w każdej chwili. Nagranie dostępne jest pod linkiem:

  https://www.youtube.com/watch?v=yBgu3LtDGwM  (emisja zaczyna sie od 25 min)

  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji koncertu “Jedności i Pokoju”!

  Partnerami projektu byli: Urząd Miasta Ząbki, MOK Ząbki, Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej, Fundacja Rzeczypospolitej Polonika, Fundacja Opieki i Jedności Kresowian. Partner medialny: Polska360 tv

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. Edycja 2023

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content