WIĘCEJ

  Polish Tech Days 2021 – 28.05.2021

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Szukasz sposobu, jak sfinansować swoje inwestycje w Polsce? Przyjrzyj się bliżej ofercie polskiego Banku Gospodarstwa Krajowego www.bgk.pl i znajdź produkt finansowy, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do wysłuchania sesji  „Why is it worth investing and opening your technology business in Poland?” w czasie konferencji online Polish Tech Days 2021 dnia 28.05.2021 r. (piątek) o godz. 15.00 oraz zadawania pytań prelegentom. Ofertę BGK zaprezentują Anna Socik i Mateusz Olszak.

  Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na konferencję: www.polishtechday.com. Dyskusje będą prowadzone w jęz. angielskim.

  Organizatorami konferencji  Polish Tech Days 2021 jest Plugin. Honorowy patronat nad konferencją objęła Ambasada RP w Londynie, Ambasada Zjednoczonego Królestwa i Irlandii Płn. w Polsce oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Bank Gospodarstwa Krajowego jest partnerem tego wydarzenia.  

  Zapraszamy serdecznie do udziału.

  Bank Gospodarstwa Krajowego jest Mecenasem projektu portalu Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content