WIĘCEJ

  “Łagiernicy Żołnierze AK – ofiary represji sowieckich po roku 1944”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zrealizowany w listopadzie 2021 r. przez historyka Tomasza Horsztyńskiego webinar Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy AK zrealizowany wraz z portalem Polska360.org przybliżył widzom temat represji wobec Polaków na terenie byłych Kresów Wschodnich II RP w latach 1944-1951, temat aresztowań i wywózek żołnierzy Armii Krajowej do łagrów „za drugiego Sowieta”, przedstawione zostały także w jego trakcie sylwetki kilku, spośród tysięcy, Łagierników.

  Projekt zrealizowany w ramach zadania „Centralny Portal Kresowych Żołnierzy Niezłomnych” został dofinansowany ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego 2021.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content