WIĘCEJ

  Kongres 60 Milionów, Rzeszów 2023

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  W dniach 13-15 Lipca 2023 roku w rzeszowie odbędzie Kongres 60 Milionów – Globalny Zjazd Polonii, którego portal Polska360.org jest patronem medialnym.

  Kongres 60 Milionów to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe korespondujące z trendami XXI wieku. Zdefiniowanie szans na rozwój i wzmocnienie współpracy 60 milionów Polaków i osób polskiego pochodzenia rozsianych po całym świecie jest podstawowym celem tego spotkania Rodaków, którego osiągnięcie pozwoli na rozwój globalnej sieci kontaktów biznesowych opierających się na wartościach polonijnych. Program Kongresu obejmuje panele dyskusyjne i część networkingową w gronie ekspertów, liderów biznesu, świata nauki, lokalnych władz, polskich ambasad i organizacji biznesowych, jak również młodych liderów i studentów.

  Uczestnicy, biorąc udział w Kongresie i m.in. turniejach golfa, spotkaniach koktajlowych i innych eventach specjalnych, budują wzajemne relacje. Oprócz specjalistycznych paneli każda edycja Kongresu podejmuje temat kierunku rozwoju marki Polski na mapie świata oraz form współpracy polonijnej, ze szczególnym uwzględnieniem ich gospodarczego wymiaru.

  Serdecznie zapraszamy do udziału – https://60mln.pl/

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content