WIĘCEJ

  KONCERT – KATARZYNA ŻAK z „MIŁOSNĄ OSIECKĄ”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. To nowa propozycja Katarzyny Żak. Na taki koncert zapraszamy do Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie 16 czerwca 2023 r.
  o godz. 20.00.

  Znana aktorka, która ma na swoim koncie dwie płyty, tym razem sięgnęła po twórczość Agnieszki Osieckiej. Podczas koncertu zatytułowanego „Miłosna Osiecka” usłyszymy m.in: „Małgośkę”, “Na całych jeziorach Ty”, “Okularnicy”, “Weselne dzieci”, “Siedzę w Mławie”, “Wariatkę”, “Balladę wagonową”. Koncert zapowiada się na absolutnie wyjątkowy! Katarzyna Żak wykona dwa całkowicie nieznane teksty Agnieszki Osieckiej, które otrzymała córki poetki – Agaty Passent, a do których została specjalnie napisana muzyka.

  Podczas piątkowego koncertu w Sali Wirydarz Katarzynie Żak towarzyszyć będzie zespół pod kierunkiem wspaniałego akordeonisty Bartłomieja Krauze w składzie: Hadrian Filip
  Tabęcki – piano, Witold Cisło – gitara basowa i Piotr Malicki – gitara.

  Wstęp wolny.
  Miejsce: Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie, ul. Kościuszki 27a.
  Czas trwania koncertu: 60 minut.
  Partnerzy wydarzenia: Fundacja LOTTO, Fundacja PZU.
  Projekt współfinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  Więcej: https://cdk-wegrow.pl/wydarzenia/wieczor-mistrzow-katarzyna-zak/

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content