WIĘCEJ

  Bank Gospodarstwa Krajowego mecenasem portalu Polska360.org !

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż portal Polska360.org podjął współpracę ekspercką z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który od stycznia 2021 r. został Mecenasem projektu naszego portalu.

  Bank powstał w 1924 r. z inicjatywy ówczesnego premiera i ministra skarbu – Władysława Grabskiego. Ma za sobą wspaniałą historię, która jest inspiracją dla jego obecnych działań. Od momentu powstania pracownicy banku byli uczestnikami wydarzeń ważnych dla gospodarczego rozwoju kraju. BGK finansował strategiczne inwestycje dla II Rzeczypospolitej, takie jak budowa portu i stoczni w Gdyni czy Centralnego Okręgu Przemysłowego. Po przełomie politycznym w 1989 roku i odzyskaniu przez Polskę suwerenności powrócił decyzją władz do swojej pierwotnej roli – banku, którego głównym zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego Polski.

  BGK to jedyny państwowy bank rozwoju w Polsce. Jego misją jest wspieranie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. Inicjuje i rozwija współpracę między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. Finansuje największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz wspiera działalność polskich firm w kraju i za granicą. Podstawą jego działalności jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego podejmuje inicjatywy promujące przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

  Bank współpracuje z innymi instytucjami rozwoju i odgrywa znaczącą rolę w realizacji Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, która jest kluczowym dokumentem w polityce gospodarczej Polski. Zgodnie z jego misją, wspiera polski rząd w realizacji i obsłudze programów społeczno-gospodarczych.

  W ramach współpracy eksperckiej Banku Gospodarstwa Krajowego i portalu Polska360.org będziemy mogli zaprosić Państwa w okresie kwiecień-wrzesień 2021 r. na cykl 20 tematycznych webinarów z obszarów makroekonomii, employer brandingu oraz wsparcia na założenie własnej firmy z programu Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie. Eksperci oraz interesująca forma warsztatów umożliwią Państwu pogłębienie wiedzy z tematyki ważnej dla Państwa rozwoju osobistego i zawodowego, a także do nawiązania bliskich kontaktów zawodowych czy biznesowych z Polską.

  O poszczególnych webinarach będziemy Państwa informować na stronie portalu oraz profilu Facebook Polska360.org . Zapraszamy Państwa serdecznie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content